Dny GIS v Liberci - výtvarná soutěž

Napsal Jiří Šmída. Posted in Pozvánky na akce

Dny GIS se v Liberci uskuteční na již tradičním místě - v prostorách krajské knihovny. Hlavní část programu, tedy speciální bloky pro základní a střední školy, je nyní, měsíc před akcí, ze dvou třetin zaplněn. Těší nás to, svědčí to o tom, jak kvalitní tato akce.

Už jen několik málo dní zbývá do uazávěrky výtvarné soutěže, kterou po vzoru soutěže vyhlašované Mezinárodní kartografickou společností (její sekcí kartografie a děti) pod názvem Barbara Petchenik Competition vyhlašujeme v Liberci po třetí. Zapojit se mohou děti a mládež ve školním věku. Tedy pokud máte kolem sebe někoho takového, využijte posledních pár dnů a inspirujte ho k vytvoření výtvarné práce na téma "Mapa - cesta prostorem a časem". Uzávěrka je 25. října 2013.

gis day vytvarna soutez