ODBORNÁ EXKURZE V OBORU KARTOGRAFIE A GIS, 31. 5. 2013

Napsal Jiří Šmída. Posted in Uncategorised

Máme zajímavou nabídku pro deset nejrychlejších studentů:
na pátek 31. 5. jsme připravili exkurzi na dvě zajímavá kartografická pracoviště v Praze - jedno státní (Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický) a jedno soukromé (Seznam.cz a jeho Mapy.cz). A co víc: náklady na cestování a oběd hradíme z projektu NeoCartolink, do kterého je naše fakulta zapojena.
Zájemci o účast by neměli moc váhat, kapacita bude asi rychle vyčerpaná. Hlaste se elektronicky na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..