Co mají orienťáci a geografové společného? Přeci mapy!

Napsal Jiří Šmída. Posted in Uncategorised

Díky přátelům z OCAD.cz jsme se stali hrdými spolupořadateli akce, na kterou se seběhnou zájemci o oriantační běh z široka-daleka. Program akce ja na http://ocad.cz/workshop/ a letáku, kterým se akce hrdě hlásí k mezinárodním aktivitám International Map Year vyhlášenému International Cartography Associantion ICA. Mapy pro orientační běžce jsou nejčastěji připravovány právě programem OCAD, který má své specializované nástroje na tvorbu tohoto druhu tematické mapy. A aby to bylo s veškerou zábavou, nebude chybět praktická ukázka použití mapy v podobě neděleního závodu kampusem Technické univerzity v Liberci.

workshop