Mapa pro dospělé aneb třetí díl mapy Direction

Napsal Daniel Vrbík. Posted in direction

Nastalo něco, o čem jsme na začátku snili. Mapa Direction se stala živoucím produktem o který je zájem a který se dále vyvíjí. A dnes proběhla v Jablonci nad Nisou tisková konference k připravované mapě Direction s provozním názvem "Mapa pro (dospělé) návštěvníky". Do této mapy sbíráme opět informace od lidí, kteří města Liberec a Jablonec dobře znají a kteří dokáží doporučit zajímavá místa. Více informací naleznete na webu direction.tul.cz.

Direction – od myšlenky k mapě

Napsal Daniel Vrbík. Posted in direction

Na dnech GIS jsme pokřtili první vydání netradiční turistické mapy Liberce a Jablonce. Jaká ale byla cesta od nápadu až po její vytištění? Co všechno musíte vyřešit, chcete-li obdobnou mapu vydat a jaké kroky je nutné provést při tvorbě tištěné mapy? To vše se pokusím nastínit na následujících řádcích.

V Liberci se rodí nová mapa, zapoj se i ty!

Napsal Daniel Vrbík. Posted in direction

Znáš nějaká zajímavá místa, která by návštěvník Liberce nebo Jablonce neměl vynechat? Nebo naopak taková, kterým se vyhnout? Není ti jedno, co si z návštěvy těchto měst lidé odnesou? Tak nám pomoz vytvořit mapu!