Vytisknout

V Liberci se rodí nová mapa, zapoj se i ty!

Napsal Daniel Vrbík. Posted in direction

Znáš nějaká zajímavá místa, která by návštěvník Liberce nebo Jablonce neměl vynechat? Nebo naopak taková, kterým se vyhnout? Není ti jedno, co si z návštěvy těchto měst lidé odnesou? Tak nám pomoz vytvořit mapu!

Technická univerzita Liberec spolu s Libereckou občanskou společností se rozhodly spolupracovat a vytvořit mapu Liberce a Jablonce. Cílovou skupinou jsou především mladí cestovatelé z celého světa a zahraniční studenti.

A jak do toho zapadáš ty? Pro samotnou mapu jsou pro nás důležité informace od lidí, kteří zde žijí, studují, pracují, baví se. Informace o tom, kde se dobře vaří, kam si jít odpočinout nebo kde to žije. Kam stojí za to jít, co vidět, co slyšet, co cítit, co ochutnat. A nebo naopak, kam nechodit, kterým místům se vyhnout, co ti tady vadí. Vyplň dotazník a sděl nám tak svůj tip!

Asi se ptáš, co z toho budeš mít? Máš jedinečnou možnost zapojit se do přípravy produktu, který bude používat velké množství lidí, přijíždějících do Liberce a Jablonce za poznáním či studiem. I díky tobě vznikne mapa, která návštěvníky provede městem po místech a zákoutích, která je přesvědčí k opětovné návštěvě. To je duševní aspekt celé věci. Výsledná mapa bude distribuována zcela volně (rozuměj zadarmo). V papírové verzi na předem určených místech, na festivalech, při různých kulturních akcích. V elektronické verzi na internetu. To je pak aspekt materiální.

Pomoz nám tedy vytvořit zajímavou mapu tím, že vyplníš zmíněný dotazník a tím, že o něm řekneš i svým přátelům, třeba na facebooku tady nebo tady. Podle hesla více je hlavně více, čím víc budeme mít tipů a názorů, tím lepší mapu společně vytvoříme!

S podporou Evropského sociálního fondu a rozpočtu ČR

OPVK hor zakladni logolink CB cz

 

Copyright © 2012 Katedra aplikované matematiky | Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická | Technická univerzita v Liberci

Built with HTML5 and CSS3

Powered by Warp Theme Framework