Grenzraum2.0/Příhraničí2.0

Mapové výstupy

Napsal Daniel Vrbík. Posted in grenzraum

Projekt Grenzraum 2.0/Příhraničí 2.0 byl ukončen vydáním závěrečné publikace Grenzraum 2.0: Kooperation und innovative ideen im sächsisch-tschechischen Grenzraum/Příhraničí 2.0: Spolupráce a inovativní ideje v česko-saském příhraničí (Garsztecki, Jeřábek, Scherm, Šmída 2014). Tato publikace obsahuje mimo jiné 17 map popisujících česko-saské příhraničí ve fyzickogeografických a socioekonomických souvislostech. Jednotlivé mapy si můžete prohlédnout níže.

GARSZTECKI, S., JEŘÁBEK, M., SCHERM, I., ŠMÍDA, J., 2014. Příhraničí 2.0. Spolupráce a inovativní ideje v česko-saském příhraničí. 421 s., Chemnitz. ISBN 978-3-9814619-8-5

Partneři projektu Grenzraum 2.0/Příhraničí 2.0