Print

Ohlédnutí za exkurzí v budově Správy KRNAP

Written by Daniel Vrbík. Posted in neocartolink

V dubnu jsme připravili pro studenty se zájmem o geoinformatiku a její využití v praxi odbornou exkurzi do budovy Správy Krkonošského národního parku ve Vrchlabí. A jak exkurze nakonec proběhla?

Print

Školení InstantAtlas – nabídka pro studenty v posledním ročníku

Written by Daniel Vrbík. Posted in neocartolink

Jste v posledním ročníku a ve své závěrečné práci byste rádi využili webových map? Potom pro Vás máme nabídku k účasti na školení k softwaru InstantAtlas. Školení proběhne v termínu 29. 10. 2013 a to zhruba od 8.30 do 16.30. Bližší informace včetně programu postupně zveřejníme. V případě zájmu o účast na školení zašlete téma své závěrečné práce na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. POZOR! Počet míst je omezen a proto budou z došlých vybráni 3–4 zájemci!

Print

Absolventská stáž - výběrové řízení

Written by Jiří Šmída. Posted in neocartolink

Studujete nebo jste nedávno dostudovali? Pro absolventy "liberecké geografie", tedy studijního programu Geografie na liberecké Technické univerzitě, je určena nabídka místa stážisty. Čtěte dále...

Print

modelování prostorově spojitých veličin

Posted in neocartolink

Dovolujeme si vás pozvat k účasti na semináři věnovaném modelování prostorově spojitých veličin, který se bude konat 22. 11. 2012 od 15:00 v budově H Technické univerzity v učebně HP4. Seminář má teoretickou a praktickou část, kde se účastníci seznámí s různými interpolačními metodami, jejich specifiky a příklady praktické aplikace. Seminář povede Marta Angulo-Martínez, PhD. a výklad bude probíhat v angličtině.

Kapacita je omezena na 24 účastníků, proto zájemcům doporučujeme včasnou registraci v přihlašovacím formuláři.

Více informací v přiloženém souboru (6MB).

 

PŘIHLÁŠENÍ NA SEMINÁŘ ZDE

 

Seminář se koná v rámci akce Dny GIS 2012 a jeho uskutečnění umožnila podpora projektů NeoCartoLink a Klimatext.

Print

projekt NeoCartoLink odstartoval

Posted in neocartolink

clanek neocartolink Koordinační schůzkou odstartoval 2. května na Přírodovědecké fakultě v Olomouci dvouletý ESF projekt NeoCartoLink.

Projekt si klade za cíl vytvořit spolupracující národní síť excelentních pracovišť zabývajících se využíváním moderních metod v kartografii. Ať už se jedná o pedagogickou, výzkumnou nebo aplikační oblast, veřejnou či soukromou sféru. 

S podporou Evropského sociálního fondu a rozpočtu ČR

OPVK hor zakladni logolink CB cz

 

Copyright © 2012 Katedra aplikované matematiky | Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická | Technická univerzita v Liberci

Built with HTML5 and CSS3

Powered by Warp Theme Framework