Print

Exkurze KRNAP

Written by Daniel Vrbík. Posted in Uncategorised

Baví vás geografické informační systémy? Chcete vědět, jakým způsobem se GIS využíván v ochraně přírody a krajiny? Máte rádi hory? Pokud Vaše odpověď na tyto otázky zní ANO, tak je právě tato exkurze určena pro Vás!

V pátek 18. 4. 2014 pořádáme exkurzi pro 10–12 studentů na pracoviště geoinformatiky v budově správy Krkonošského národního parku s odborným výkladem. Ukázka přístrojů (GPS – Tribmle, UAV – mikrokopter, multispektrální kamera), které pracoviště geoinformatiky aktivně využívá. Přednáška s tématikou využití GIS v Krkonošském národním parku v nové budově s názvem Krkonošské centrum environmentálního vzdělávání zvaném „Krtek“.

Odjezd do Vrchlabí v pátek ráno od budovy H, TUL, návrat tamtéž během odpoledne (max do 15.00). Zájemci hlaste se na tomto odkaze. POZOR! Kapacita mikrobusu je omezena, hlaste se tedy co nejdříve (ale nebojte se zeptat, pokud už bude formulář uzavřen)!

S podporou Evropského sociálního fondu a rozpočtu ČR

OPVK hor zakladni logolink CB cz

 

Copyright © 2012 Katedra aplikované matematiky | Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická | Technická univerzita v Liberci

Built with HTML5 and CSS3

Powered by Warp Theme Framework